Aby widget pogoda funkcjonował poprawnie, należy wypełnić dane w panelu administracyjnym.

herb Tęcza Zendek
Iskra Połomia   Tęcza Zendek

2017-05-21, 11:00

Czas spotkania: 90 min.

W niedzielne przedpołudnie zawitała  do nas 3 drużyna rozgrywek Tęcza Zendek... Na ten mecz byliśmy szczególnie zmobilizowani pamietając naszą małą chwalebną porażke z jesienni 0-10. Niestety w stosunku do środowego spotkania ze składu wypadło nam aż 5 graczy, ale brak Andrzeja Lachowicza,Jacka Sobla, Łukasza Antoszkowa, Daniela Sobla i Łukasza Janigi skutecznie zniwelowali zastępcy którzy w tym meczu wystąpili.

W 7 minucie goście cieszą się z prowadzenia, po bardzo dobrze wykonanym rzucie rożnym głową do bramki trafia Piotr Surus. Zresztą na początku meczu mnożą się z naszych szeregach niedokładności i tylko dzięki rozregulowanym celownikom Zendka zawdzieczamy że wynik nie był wyższy. Jednakże z biegiem meczu zaczynamy coraz lepiej grać  tworząc naprawdę fajne akcje ofensywne i w 23 minucie doprowadzamy do wyrównania kiedy to ładnym strzałem w popisuje się Rysiu Dutzki. W 35 minucie powinno być 2-1 dla nas kiedy to po faulu bramkarza na Marcinie Okrzesiku sędzia dyktuje rzut karny - do piłki podchodzi sam poszkodowany i.. niestety posyła piłkę obok słupka..

Druga połowa zaczyna się tak jak i pierwsza czyli od  błędu w naszych szeregach defensywnych co w 58 minucie wykorzystuje Mateusz Sosniak dając swojej drużynie jednobramkowe prowadzenie. Od tego momentu znowu zaczynamy grać coraz to lepiej z czego robią się dobre okazje dla Połomi, najpierw w 72 minucie strzał z około 25 metrów Marcina Helisza z najwyższym trudem broni golkiper przyjezdnych.. W 81 minucie akcja lewą stroną boiska Adriana Kaszuba który dośrodkowuje w pole karne a tam o centymetry mija się z nią Michał Bolik. Wreszcie 85 minuta wystawiona piłka na 20 metr do Mateusza Ziaja a ten mocnym silnym strzałem pod poprzeczkę doprowadza do remisu. Akcja meczu ma miejsce w 89 minucie kiedy to po dośrodkowaniu w pole karne Tęczy Grzesiu Rduch odgrywa piłką do Marcina Okrzesika a ten z najbliższej odległosci daje nam 3 punkty w tym meczu,