Aby widget pogoda funkcjonował poprawnie, należy wypełnić dane w panelu administracyjnym.

Aktualności

ZWYCIESTWO

• autor: adi910, 2015-03-29 18:03

W swoim ostatnim sparingu piłkarze LKS ISKRA POŁOMIA pokonują na własnym boisku drużynę Dramy Kamieniec 5-3 (1-2) .Wygrana cieszy chociaż jest to kolejny mecz gdzie forma naszej drużyny a w szczególności formacji defensywnej pozostawia sporo do życzenia...

WIĘCEJ W ROZWINIĘCIU...

Jest to drugi mecz z rzędu gdzie przez  pierwsze 20 minut znowu to nasz przeciwnik jest stroną wyraznie dominującą albo to my nie potrafimy wymienić kilku dokładnych podań z rzędu - dzisiejszy efekt? Po 25 minutach jest 2-0 dla Kamienica gdzie najpierw zasypia nasza obrona i napastnik gości umieszcza piłkę w siatce, drugą bramkę tracimy po rzucie karnym.. Jeszcze w pierwszej połowie udaje się nam zmniejszyć straty kiedy to po faulu na Marcinie Okrzesiku rzut karny pewnie wykonuje Tobiasz Janiga.

Do 70 minuty drugiej połowy nic wielkiego się nie dzieje, my próbujemy atakować niestety robimy to tak nieudolnie że piłka nie chce wpaść do bramki - do 70 minuty...Wtedy rozwiązujemy worek z bramkami, gdzie w odstępie kwadransa pakujemy naszym rywalom aż 4 bramki -najpierw z rzutu karnego ponownie Tobiasz Janiga, nastepnie Marcin Okrzesik, w 80 minucie znowu ładnym strzałem za lini pola karnego Tobiasz Janiga a dzieła dokańcza strzałem z bliskiej odległosci (brawo dla D.Strzeszewskiego za doskonałe podanie w tkzw."uliczkę") nasz nowy nabytek Rafał Sobania. Gości stać na zmniejszenie strat gdzie po szybkiej kontrze strzelają swoją 3 bramkę i spotkanie kończy się naszym zwycięstwem 5-3.

ISKRA POŁOMIA - DRAMA KAMIENIEC 5-3(1-2)

Bramki: T.JANIGA-3, M.OKRZESIK,R.SOBANIA

ISKRA:M.HELISZ(70min K.JAWOREK) - G.RDUCH(46min Ł.JERGLA),A.KASZUBA,P.HALDER(46min D.STRZESZEWSKI),P.NOWAK(30min A.LACHOWICZ),Ł.ZIAJA(65min R.SOBANIA),D.JAWOREK,T.JANIGA - M.ORZESIK,K.BARAN(60min R.FOIT)