Aby widget pogoda funkcjonował poprawnie, należy wypełnić dane w panelu administracyjnym.

Aktualności

ZWYCIĘSTWO

• autor: adi910, 2014-08-09 21:10

W naszym ostatnim sparingu pokonujemy A-klasowy Ruch Kozłów 2-1(1-1). Zwycięstwo cieszy,chociaż znowu z powodu sezonu urlopowego nie mogliśmy skorzystać z paru naszych podstawowych zawodników...

Relacja w rozwinięciu...

W meczu który odbył się w sobotnie popołudnie na naszym boisku od początku  spotkania inicjatywę przejmują goście którzy momentami zamykają nas na własnej połowie. Efektem jest bramka dla Kozłowa w 28 minucie. W 41 minucie odpowiadamy rywalowi bramką którą można okreslić "stadiony świata" bowiem wybitą piłkę przez obrońców Ruchu z 30 metrów z powietrza z pierwszej piły uderza Szymon Jonecko a ta wpada w samo "okienko" bramki strzeżonej przez bramkarza gości.

Druga połowa już bardziej wyrównana z kilkoma okazjami do zdobycia bramek dla obydwu drużyn,. ale to my w 84 minucie ustalamy wynik spotkania na 2-1 kiedy to po rzucie rożnym celnym strzałem głową popisuje się Tobiasz Janiga i tym samym zapewnia nam zwycięstwo...

ISKRA POŁMIA - RUCH KOZŁÓW 2-1 (1-1)

ISKRA:P.JONECKO,S.JONECKO,J.WOLDAN,A.KASZUBA,M.OKRZESIK,T.JANIGA,D.JAWOREK,R.JAWOREK,