Aby widget pogoda funkcjonował poprawnie, należy wypełnić dane w panelu administracyjnym.

Aktualności

PRZEGRANA W RUDZIŃCU

• autor: adi910, 2014-07-27 14:02

W niedzielne przedpołudnie udaliśmy się do Rudzińcu na kolejny test-mecz z miejscowym Amatorem. Przegrywamy to spotkanie 2-5(2-2)...

WIĘCEJ W ROZWINIĘCIU...

Pierwsza połowa toczona pod lekkie dyktando gospodarzy skutkuje dwoma bramki dla naszych przeciwników. My odpowiadamy dwoma trafieniami autorstwa Tobiasza Janiga i Dawida Steszewskiego. Druga część spotkania to wyrazna przewaga naszej drużyny która w upale lepiej wytrzymuje trudy meczu, niestety seryjnie marnujemy tkzw.100% okazje do zdobycia bramek, natomiast Rudziniec grając może nie efektownie ale bardzo efektywnie w drugich 45 minutach dokłada nam 2 bramki zdobyte z szybkich kontrataków i jedną po stałym fragmencie gry...

AMATOR RUDZINIEC - ISKRA POŁMIA 5-2 (2-2)

ISKRA: Z.TESTOWANYx4,S.JONECKO,J.WOLDAN,G.RDUCH,D.STRZESZEWSKI,R.JAWOREK,L.JANIGA,

T.JANIGA,M.ŻYTA,A.LACHOWICZ,P.HALDER,

• Komentarzy [5]
  • czytano: [623]

autor: ~B-undesliga player 2014-07-27 15:35:14

avatar ..dzięki Panowie..skoro jeśli pada bramka po ok. 10 podaniach (zaczynając od bramkarza do obrońcy) i nie jest efektowana to jest to budujące.. jak przyjdzie forma to chyba zejdziemy na 5;)

autor: adi910 2014-07-28 12:57:37

Profil adi910 w Futbolowo Masz racje, ale to jest relacja subiektywna z naszego punktu widzenia, zapraszam to napisania relacji na swojej stronce i przedstawienie wydarzen z boiska z własnego punktu widzenia. Ale to i tak nie zmienia faktu że w drugiej połowie tylko dzieki naszej nieudolności strzeleckiej nie był inny wynik i prawdą jest także to że w drugich 45 minutach mieliście może z 5 akcji bramkowych z tego 3 bramki,co nie zmienia faktu że wygrywa ten kto wiecej strzeli bramek a w tym elemnecie piłkarskiego kunsztu byliście przynajmniej o klasę lepsi od nas.

autor: ~B-undesliga player 2014-07-28 16:34:11

avatar A z czego mam pisać relację? z meczu testowego, który dla Rudzieńca był pierwszym a dla Połomii bodajże 3-cim po przerwie wakacyjnej..sam tekst był dla żartu bo co mam napisać że jeśli by gospodarze wykorzystali 2 sytuacje z początku meczu to do przerwy macie 4:2..? troche luzu..

autor: adi910 2014-07-28 18:33:41