Aby widget pogoda funkcjonował poprawnie, należy wypełnić dane w panelu administracyjnym.

Aktualności

3-0

• autor: adi910, 2014-03-09 15:20

W 3 sparingu odnośimy 2 zwycięstwo.Tym razem pokonujemy w Rudzińcu miesjcowy Amator 3-0(1-0).

WIĘCEJ W ROZWINIĘCIU...

Tym razem zawitaliśmy do zespołu zabrzańskiej B-klasy Amatora Rudziniec. Pierwsza połowa toczona pod dyktando gospodarzy którzy swobodniej operują piłkę, niestety sytuacji podbramkowych w pierwszych 45 minutach było "jak na lekarstwo" a jedyna bramka w tej części gry pada w 23 minucie kiedy to rzut wolny z około 25 metrów przed bramką Amatora na gola ładnym strzałem zamienia Tobiasz Janiga. Początek drugiej połowy a właściwie 20 minut to już duża nasza przewaga okraszona dwoma bramkami. Najpierw w 55 minucie idealnie wypuszczony w "uliczkę" zostaje Marcin Okrzesik który w sytuacji sam na sam z bramkarzem gospodarzy zostaje przez niego faulowany - rzut karny pewnie na gola zamienia Łukasz Antoszków. Parę minut pózniej w 67 minucie składa akcja naszej drużyny - piłka ląduje w polu karnym przeciwnika gdzie najpierw uderza ją Marcin Okrzesik, pózniej dobija Rafał Jaworek ta jeszcze niefortunnie trafia jednego z obrońców Rudzinca i ląduje w bramce.

Po tym spotkaniu cieszy na pewno duża ilość goli które po raz kolejny zdobywamy, cieszy "0" z tyłu, na pewno do poprawy jest jeszcze sama gra.

ISKRA POŁOMIA - AMATOR RUDZINIEC 3-0 (1-0)

ISKRA:D.MIERZOWSKI - K.POPIELARZ,A.KASZUBA,A.CIONGWA(Ł.JERGLA),M.ŻYTA(R.JAWOREK) - P.HALDER(D.STRZESZEWSKI),S.JONECKO(Ł.ANTOSZKÓW),D.JAWOREK ,P.JONECKO - A.LACHOWICZ(M.OKRZESIK),T.JANIGA