LKS ISKRA POŁOMIA - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb
  • Aktualności:
  • 2017-03-24 Minimalna porazka
  • 2017-03-15 Przegrana w Kaletach
  • 2017-03-10 REMIS
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Odra II Miasteczko Śląskie - Sokół Zbrosławice 2:1
  • Tęcza Zendek - Nadzieja Bytom (s) 3:0
  • Iskra Połomia - Orkan Dąbrówka Wielka (s) 2:3
  • Rozbark Bytom (s) - Tarnowiczanka Stare Tarnowice (s) 5:0
  • Naprzód Wieszowa - Zgoda Repty Śląskie 1:1
  • Orzeł Bobrowniki - Rodło Górniki 4:0
  • Orzeł II Miedary (b) - Silesia II Miechowice 0:4
  •        

Zegar

Statystyki drużyny

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 194, wczoraj: 471
ogółem: 556 274

statystyki szczegółowe

Sport.pl

Najnowsza galeria

Nowa galeria
Ładowanie...

Pogoda


Aby widget pogoda funkcjonował poprawnie, należy wypełnić dane w panelu administracyjnym.

Wydarzenia

Minimalna porazka

  • autor: adi910, 2017-03-24 10:40

W ostatnim sparingu przegrywamy w Koszecinie z A klasowym Slaskiem 3-4 (1-1).

Bramki dla naszej druzyny zdobyli: A.Kaszuba,K.Jaworek,M.Okrzesik

SKRA:M.Zyta-L.Janiga,A.Kaszuba,J.Woldan,T.Strzelczyk-J.Sobel(D.Lebok),L.Antoszkow(D.Schygulla),D.Jaworek,M.Helisz(Z.Testowany),R.Dutzki(K.Jaworek)-M.Okrzesik( R.Sobania)


Mecz 2016-11-20, 11:00


herb Iskra Połomia 2:3 herb Orkan Dąbrówka Wielka (s)
Iskra Połomia   Orkan Dąbrówka Wielka (s)

Aktualności

Przegrana w Kaletach

  • autor: adi910, 2017-03-15 08:50

W niedzielne popołudnie w Kaletach zmierzyliśmy się z" A" klasową Unią.Niestety przegrywamy to spotkanie 2-4 chociaż do przerwy po bramkach Dawida Jaworka i Marcina Okrzesika prowadzilismy 2-1.W drugiej połowie gospodarze byli drużyną zdecydowanie lepszą, tudzież brak w naszym zespole zmian (na mecz pojechalismy tylko .12" chlopaków) spowodowal ze to Kalety cieszą sie z wygranej w sparingowej potyczce...

Sklad:D.Janoszka,M.Żyta,A.Kaszuba,S.Jonecko,T.Strzelczyk-J.Sobel,D.Jaworek,M.Ziaja,D.Sobel-R.Sobania,M.Okrzesik,D.Lebok


REMIS

  • autor: adi910, 2017-03-10 10:31

W drugim sparingu remisujemy z drużyną Naprzodu Łubie 2-2 (1-1).

Bramki dla Połomi: Marcin Okrzesik,samobójcza

ISKRA: D.JANOSZKA - A.CIONGWA,A.KASZUBA(46min G.RDUCH),J.WOLDAN,S.JONECKO(46min Ł.JANIGA) - R.DUTZKI(46min J.SOBEL),A.LACHOWICZ(46min D.JAWOREK),Ł.ANTOSZKÓW,M.HELISZ(46min M.ZIAJA) - M.OKRZESIK(46min T.JANIGA),D.SOBEL(46min D.LEBOK)


Porażka w piewszym sparingu

  • autor: adi910, 2017-03-01 09:35

W pierwszym meczu sparingowym ulegamy A-klasowej Sparcie Tworóg 0-4 (0-2).

Skład: D.Janoszka - M.Żyta(46min. T.Strzelczyk),Ł.Antoszków,J.Woldan,S.Jonecko - Z.Testowany nr1,D.Jaworek(46min A.Kaszuba),M.Helisz(46min D.Schygulla),A.Ciongwa(46min Z.Testowany nr.2) - R.Sobania(46min R.Dutzki),K.Jaworek(46min D.Lebok)

 

 


PRZEKAŻ 1% PODATKU

  • autor: adi910, 2017-02-21 10:50

ZARZĄD LKS "ISKRA" POŁOMIA zwraca się z uprzejmą prośbą do ludzi DOBREJ WOLI o przekazanie 1% podatku z PIT na nasze stowarzyszenie.

Uzyskane w ten sposób pieniążki będą przeznaczone na zakup sprzętu sportowego (piłki,stroje piłkarskie)...

                                     PODCZAS WYPEŁNIANIA FORMULARZA PIT NALEŻY WPISAĆ:

KRS: 0000166669

CEL SZCZEGÓŁOWY: ISKRA POŁOMIA

 

Serdecznie wszystkim dziękujemy którzy zechcą wspomóc nasze stowarzyszenie

 

 

 


SPARINGI

  • autor: adi910, 2017-01-30 11:52

W okresie przygotowawczym nasza drużyna rozegra 4-5 gier kontrolnych a przeciwnikami naszej drużyny będą kolejno:

25-26.02 - wolny termin

04-05.03 - Sparta Tworóg

11-12.03 - Naprzód Łubie

18-19.03 - Unia II Kalety

25-26.03 - Tęcza Wielowieś

 


Archiwum aktualności


Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Reklama

Kalendarium

28

03-2017

wtorek

19.30,Trening Orlik Tworóg

29

03-2017

środa

30

03-2017

czwartek

18.00,Trening boisko Połomia

31

03-2017

piątek

01

04-2017

sobota

02

04-2017

niedziela

11.00,Iskra Połomia-Zgoda Repty, zbiórka 10.10

03

04-2017

pon.

Najbliższe spotkanie

Iskra Połomia   Zgoda Repty Śląskie
2017-04-02, 11:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 14
Tęcza Zendek - Tarnowiczanka Stare Tarnowice (s)
Silesia II Miechowice - Sokół Zbrosławice
Orzeł Bobrowniki - Orzeł II Miedary (b)
Naprzód Wieszowa - Rodło Górniki
Rozbark Bytom (s) - Orkan Dąbrówka Wielka (s)
Nadzieja Bytom (s) - Odra II Miasteczko Śląskie
Iskra Połomia - Zgoda Repty Śląskie

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
Odra II Miasteczko Śląskie 2:1 Sokół Zbrosławice
Tęcza Zendek 3:0 Nadzieja Bytom (s)
Iskra Połomia 2:3 Orkan Dąbrówka Wielka (s)
Rozbark Bytom (s) 5:0 Tarnowiczanka Stare Tarnowice (s)
Naprzód Wieszowa 1:1 Zgoda Repty Śląskie
Orzeł Bobrowniki 4:0 Rodło Górniki
Orzeł II Miedary (b) 0:4 Silesia II Miechowice

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Logowanie